free html templates

SkoleFoto

I PhotoCare butikkerne finder du engagerede og dygtige medarbejdere, der igennem mange år har
oparbejdet en solid erfaring i samtlige facetter af fotograferingen.

"Den erfaring bruger vi på at give jer Danmarks bedste skolefotos"

Mobirise

Kvalitet er et af vores nøgleord. 

Vi har mange års erfaring i produktion af billeder.
✓ Alle vores billeder produceres med den nyeste teknologi
✓ Alle billeder bliver produceret individuelt
✓ Vi fremkalder alle billeder på egne maskiner; det giver god kvalitet og hurtig leveringstid!
✓ Vi er også tæt på ved reklamationer.
For os er det højeste prioritet at yde den bedste service
✓ Vores medarbejdere er specialister i hele forløbet fra optagelse til print

Mobirise


Søskendefotografering


Skole PhotoCare tilbyder den bedste løsning i søskendefotografering.

Det er ofte et problem, når søskende ikke går på samme skole/institution, men her er vi selvfølgelig fleksible.
Vi kan tage søskendefoto i vores butikker eller tilbyde en løsning på skolerne.

Dette gælder også syge/omfotografering, hvis en elev ikke har mulighed for at være på skolen på fotodagen, er de altid velkommen i vores butikker.

ONLINE BESTILLING

Find din lokale PhotoCare

Skolefotograf

PhotoCare Aarhus

Trøjborg Centret
Otte Rudsgade 98
8200 Aarhus N
tlf: 86253211
aarhus@photocare.dk
Skolefoto login

PhotoCare Brønderslev

Nygade 36
9700 Brønderslev
tlf: 98820770
butik@fotoordre.dk

Skolefoto login

PhotoCare Fredericia

Danmarksgade 28 A
7000 Fredericia
tlf: 75922454
fredericia@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Frederikshavn

Danmarksgade 49
9900 Frederikshavn
tlf: 98421910
frederikshavn@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Grenaa

Storegade 4
8500 Grenaa
tlf: 86326833
grenaa@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Herning

Bredgade 14
7400 Herning
tlf: 97121828
herning@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Horsens

Jessensgade 4
8700 Horsens
tlf: 75612422
8700@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Hvidovre

Strandmarksvej 18
2650 Hvidovre
tlf: 36785311
hvidovre@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Nykøbing Mors

Vestergade 4
7900 Nykøbing Mors
tlf: 97723972
mors@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Kolding Popp Photo

Jernbanegade 32
6000 Kolding
tlf: 75520054
kolding@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Ribe

Nederdammen 40
6760 Ribe
tlf: 75420983
ribe@photocare.dk 

Skolefoto login

PhotoCare Rønne

Østergade 23
3700 Rønne
tlf: 56955454
roenne@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Silkeborg

Østergade 14
8600 Silkeborg
tlf: 86824344
digital.silkeborg@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Thisted

Vestergade 21
7700 Thisted
tlf: 97921288
thisted@photocare.dk 

Skolefoto login

PhotoCare Vejen

Nørregade 74
6600 Vejen
tlf: 75360322
vejen@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Vejle

Nørregade 8
7100 Vejle
tlf: 75833088
vejle@photocare.dk 

Skolefoto login

PhotoCare Viborg

Sct. Mathias centret 315
8800 Viborg
tlf: 86624544
viborg@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Aalborg Østerå

Østeraagade 4
9000 Aalborg
tlf: 98167177
9000@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Skive

Nørregade 16
7800 Skive
tlf: 97524466
skive@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Nyborg

Nørregade 11
5800 Nyborg
tlf: 65314444
nyborg@photocare.dk

Skolefoto login

PhotoCare Nykøbing Falster

Østergågade 18
4800 Nykøbing Falster
tlf: 54853400
foto@anitasfotoshop.dk

Skolefoto login

Kan du ikke finde din lokale PhotoCare?

TLF: 76405780
Email: loe@photocare.dk

Billedepakker

Mange muligheder og priser fra 60kr